Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

FOTOLAJM/ Çfarë la pas rrebeshi disa minutësh që shkaktoi kaos në Tiranë

FOTOLAJM/ Çfarë la pas rrebeshi disa minutësh që shkaktoi

Mjaftuan disa minuta rreshje të dendura, që tirana të përfshihej nga kaosi.

Teksa disa rrugë u përmbytën nga vërshimi i ujrave, në disa të tjera pati bllokim për shkak të degëve të pemëve që u thyen nag era e fortë.

Tashmë qyteti i është kthyer normalitetit, teksa uji është larguar dhe rrugët janë pastruar.

FOTOLAJM/ Çfarë la pas rrebeshi disa minutësh që shkaktoiFOTOLAJM/ Çfarë la pas rrebeshi disa minutësh që shkaktoiFOTOLAJM/ Çfarë la pas rrebeshi disa minutësh që shkaktoi

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore