Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Fotolajm/ Djali dhe bashkëshortja e Azem Hajdarit në krah të Berishës në "Qytet Studenti"

Fotolajm/ Djali dhe bashkëshortja e Azem Hajdarit në krah të

Tiranë- Fatmira Hajdari bashkë me djalin e saj të vogël Azem Hajdari i cili mban emrin të atit, të konsideruar si pishtari i demokracisë kanë shkuar në takimin e thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha për ditën e Rinisë në Qytet Studenti.

Berisha dhe Basha kanë zgjedhur të festojnë të ndarë këtë ditë. Një orë para Berishës, Basha mblodhi demokratët në ambientet e Air Turbina, ku i ulur në vendin e publikut dëgjoi studentët e Dhjetorit 1990 si nderim për veprën e tyre

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore