Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

FOTOLAJM/ Dëbora zbardh Korçën, "velloja e bardhë" mbulon "Parisin shqiptar"

FOTOLAJM/ Dëbora zbardh Korçën, "velloja e

Qyteti i Korçës është zgjuar e mbuluar nga petku i dëborës këtë të shtunë. “Velloja e bardhë” që ka shtruar gjithandej, ka zbukuruar qytetin, duke ofruar për turistët pamje mahnitëse.

Reshjet e dëborës gjatë mbrëmjes së djeshme kanë qenë intensive dhe trashësia e saj shkon nga 15 deri në 35 centimetra në zonat malore. Temperaturat mesatare shënuan në -2 gradë celsius.

FOTOLAJM/ Dëbora zbardh Korçën, "velloja e

FOTOLAJM/ Dëbora zbardh Korçën, "velloja e

FOTOLAJM/ Dëbora zbardh Korçën, "velloja e

FOTOLAJM/ Dëbora zbardh Korçën, "velloja e

FOTOLAJM/ Dëbora zbardh Korçën, "velloja e

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore