Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

FOTOLAJM/ Bie dëbora e parë në Llogara, nuk ka vështirësi në qarkullim

FOTOLAJM/ Bie dëbora e parë në Llogara, nuk ka

Moti i keq ka përfshirë gjithë vendin gjithë gjithë javës.

Mësohet se tashmë k rënë dhe dëbora e parë për këtë vit në Llogara.

Borëpastrueset kanë pastruar dhe kripësuar rrugën duke mos u krijuar për asnjë çast problematika në qarkullim e automjeteve.

Rruga paraqitet e kalueshme dhe nuk ka probleme.


Kujtojmë se nga moti i keq janë përmbytur disa hektarë tokë në Shkodër dhe në Lezhë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore