Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Fotolajm/ Lulzim Basha "kapet mat" duke ndjekur live Sali Berishën?

Fotolajm/ Lulzim Basha "kapet mat" duke ndjekur live Sali

Tiranë- Aktivitetet e kryedemokratit Lulzim Basha dhe ish-kryeministrit Sali Berisha për Ditën e Rinisië janë zhvilluar të ndara, por në të njëjtën kohë .

Por teksa Berisha mbante fjalën e tij para bustit të Azem Hajdarit në "Qyteti Studenti", Basha ëshë "kapur mat", duke e ndjekur live në Facebook. Gjithësesi ekziston mundësia që kjo të jetë një adresë "fake". 

Kryedemokrati nuk e kishte marrë ende fjalën e tij dhe ishte i ulur krah të pranishmëve në aktivitetet. Fotoja është bërë virale në rrjet.

Kujtojmë se për herë të parë pas 31-vitesh, PD e feston e ndarë këtë ditë. Basha me mbështetësit e tij "festonin" në ArTurbina, ndërsa Berisha me shumë demokratë zgjodhën "Qyteti Studentin".

Fotolajm/ Lulzim Basha "kapet mat" duke ndjekur live Sali

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore