Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

FOTO/ U përplas nga makina duke ecur në trotuar, kalimtarja e plagosur është shtatzënë

FOTO/ U përplas nga makina duke ecur në trotuar, kalimtarja e plagosur

Zbulohen detaje të reja nga aksidenti i rëndë i regjistruar mbrëmjen e sotme në Tiranë.

Sipas news24, 30-vjeçarja e cila mbeti e plagosur është shtatzënë. E reja u dërgua menjëherë në spitalin e Traumës ku po merr shërbim mjekësor.

Aksidenti i rëndë u shkaktua nga një 19 vjeçar, i cili është arrestuar nga policia.

Sipas policisë, makina ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në trotuar ku ka përplasur dhe vajzën 30-vjeçare.

Shkak dyshohet të jetë bërë shpejtësia e lartë si dhe rruga e lagësht.

FOTO/ U përplas nga makina duke ecur në trotuar, kalimtarja e plagosurFOTO/ U përplas nga makina duke ecur në trotuar, kalimtarja e plagosurFOTO/ U përplas nga makina duke ecur në trotuar, kalimtarja e plagosur

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore