Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

FOTO/ Tym dhe flakë në Elbasan, përfshihet nga zjarri një servis makinash

FOTO/ Tym dhe flakë në Elbasan, përfshihet nga zjarri një

Një pikë servisi mjetesh është përfshirë nga flakët në Elbasan. Ngjarja ndodhi mëngjesin e sotëm në rrugën Elbasan-Ish Kombinati Metalurgjik.

Sipas policisë, më datë 24.10.2020, rreth orës 07:50, në aksin rrugor Elbasan- Metalurgjik, në fshatin  Katundi i Ri, ka rënë zjarr në një pikë servisi në pronësi të shtetasit K.B.,  banues në Elbasan.

Si pasojë e flakëve të zjarrit po digjet një magazinë me pjesë këmbimi si dhe dy mjete të cilat kanë qenë të parkuara brenda ambienteve të këtij servisi.  Dëme në njerëz nuk ka.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar forcat e Policisë dhe të Zjarrëfikses dhe po punohet per fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

FOTO/ Tym dhe flakë në Elbasan, përfshihet nga zjarri një

FOTO/ Tym dhe flakë në Elbasan, përfshihet nga zjarri një

FOTO/ Tym dhe flakë në Elbasan, përfshihet nga zjarri një

FOTO/ Tym dhe flakë në Elbasan, përfshihet nga zjarri një

FOTO/ Tym dhe flakë në Elbasan, përfshihet nga zjarri një

FOTO/ Tym dhe flakë në Elbasan, përfshihet nga zjarri një

FOTO/ Tym dhe flakë në Elbasan, përfshihet nga zjarri një

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore