Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

FOTO/ Një tjetër autobus në Tiranë përplaset me një mjet dhe përmbyset, plagosen 3 persona

FOTO/ Një tjetër autobus në Tiranë përplaset me

Një aksident i rëndë ka ndodhur në tiranë, konkretisht pranë zonës së Saukut, pranë Fakultetit Ekonomik.

Një autobus i linjës në kryeqytet është përplasur me një mjet dhe më pas është kthyer përmbys.

Si pasojë e aksidentit janë plagosur tre persona.

Nuk dihet ende arsyeja e aksidentit të rëndë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore