Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Foto nga ceremonia/ Ministrat dhe bashkëpunëtorët e kryeministrit kurora për Aneta Ramën

Foto nga ceremonia/ Ministrat dhe bashkëpunëtorët e kryeministrit

Mëngjesin e sotëm kryeministri Edi Rama ndau me të gjithë lajmin e trishtë se nëna e tij, Aneta Rama ndërroi jetë.

Ajo u shua në moshën 82-vjeçare ndërkohë që do të mbahet mend jo vetëm si nëna e kreut të qeverisë po dhe si një prej femrave të para stomatologe në vend.

Në shtëpinë e saj modeste pranë zonës së “Vasil Shantos” në Tiranë pallati është mbushur me kurora me lule, ku bien në sy emrat e kabinetit të kryeministrit duke nisur nga Vali Bizhga, Pirro Vengu ish pjes] e stafit të Ramës, sot Drejtor i Portit të Durrësit, Gent Cakaj, Ogerta Manastirliu etj.

Më herët familja Rama tha se do të respektonin protokollin e situatës aktuale duk kërkuar mirëkuptimin e miqve në pamundësi për të pritur ngushëllime. /Tirananews

Foto nga ceremonia/ Ministrat dhe bashkëpunëtorët e kryeministrit

Foto nga ceremonia/ Ministrat dhe bashkëpunëtorët e kryeministrit

Foto nga ceremonia/ Ministrat dhe bashkëpunëtorët e kryeministrit

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore