Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

FOTO/ Nga censurimi tek 'korridori' ndarës, çfarë nuk u pa gjatë takimit të Ramës dhe Metës tek aktiviteti i NATO-s

FOTO/ Nga censurimi tek 'korridori' ndarës, çfarë nuk

Në kulmin e debatit, për shkarkimin e Kreut të Shtetit, sot stërvitja ushtarake amerikane “Defender Europë 2021” ka bërë bashkë në një aktivitet Kryeministrin Edi Rama dhe Presidentin Ilir Meta.

LSA ka shkrepur disa nga momentet e vendosjes protokollare mes Ramës dhe Metës ku ka rënë në sy se dy figurave të shtetit ndaheshin nga një ‘korridor’ i krijuar nga karrige.

Përkrah Presidentit Meta është caktuar të qëndrojë kreu i Kuvendit, Gramoz Ruçi, ndërkohë që krah Ramës, Ambasadorja e SHBA-ve, Yuri Kim.

Gjatë fjalës së  tij, kryeministri Edi Rama nuk e përmendi farë presidentin, ndërsa censuroi edhe fjalimin e tij në Facebook.

Shihni disa nga fotot gjatë ceremonisë.

 

FOTO/ Nga censurimi tek 'korridori' ndarës, çfarë nukFOTO/ Nga censurimi tek 'korridori' ndarës, çfarë nukFOTO/ Nga censurimi tek 'korridori' ndarës, çfarë nukFOTO/ Nga censurimi tek 'korridori' ndarës, çfarë nukFOTO/ Nga censurimi tek 'korridori' ndarës, çfarë nuk

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore