Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

FOTO/ Mes lotësh, përcillet për në banesën e fundit Hamide Magashi, ja ku do të prehet

FOTO/ Mes lotësh, përcillet për në banesën e fundit

Trupi i pajetë i 35-vjeçares Hamide Magashi është përcjellë ditën e sotme për në banesën e fundit.

Mësohet se 35-vjeçarja do të prehet në varrezat e fshatit Llugaxhi, aty ku dhe banon familja e saj.

Mes lotësh dhe dhimbjes familjarët e saj po i japin lamtumirën e fundit të dashurës së tyre e cila u vra para dy ditësh nga bashkëshorti i saj teksa ishte shtruar në maternitetin e Prishtinës pasi ishte në javën e fundit të shtatzënisë. Ndërkohë mësohet se në vendngjarje ndodhen edhe patrullat e Policisë së Kosovës.

FOTO/ Mes lotësh, përcillet për në banesën e funditFOTO/ Mes lotësh, përcillet për në banesën e funditFOTO/ Mes lotësh, përcillet për në banesën e fundit

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore