Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

FOTO/ Me syze dhe kokulur, Liri Berisha i qëndron pranë ish-kryeministrit pas dhunës në protestë

FOTO/ Me syze dhe kokulur, Liri Berisha i qëndron pranë

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha u shoqërua nga bashkëshortja e tij në protestën e sotme, mbajtur paralelisht me Samitin e BE.

Liri Berisha iu bashkua ish-kryeministrit pasi ai u dhunua në nisje të protestës, teksa në fillim, krah tij ishte kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta.

Liri Berisha shihet me syze, kokulur, duke ia mbajtur krahun Berishës, i cili është i gjakosur pasi u godit me grusht.

FOTO/ Me syze dhe kokulur, Liri Berisha i qëndron pranë

Kryedemokrati Sali Berisha u dhunua këtë mesditë nga një 31-vjeçar të identifikuar si Gert Shehu. Kreu i PD-së po ecte krah Metës në momentin që Shehu u afrua dhe iu sul kryedemokratit duke e qëlluar me grusht.

Kreu i PD-së ra në tokë dhe në atë çast ndërhynë truprojat e tij duke dhunuar 31-vjeçarin. Pasi e rrahën, truprojat ia dorëzuan policisë. I riu rezulton të jetë një person me çrregullim psikotik të papërcaktuar dhe mjekohej.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore