Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

FOTO/ Me këngë zie dhe vajtimi në protestë, kush është kandidatja e njohur e primareve e veshur me vello të zezë

FOTO/ Me këngë zie dhe vajtimi në protestë, kush

Është duke vijuar protesta e sotme e opozitës, teksa incidenti që i ndodhi Sali Berishës ka bërë xhiron e rrjetit.

Sikurse edhe herën e kaluar kjo protestë është shoqëruar me mesazhe dhe simbole, teksa një gomone është përdorur për të treguar largimin e shqiptarëve drejt Britanisë së Madhe.

Ndërkaq, nga selia e PD-së janë parë të dalin edhe vajza të veshura me të zeza, si në zi.

“Kortezhi i dhimbjes shqiptare”, ka kënduar edhe një këngë vaji në tekstin e të cilës ndër të tjera thuhej: “Ai që i vrau shpresën shqiptarëve….”.

Mes grupit të ‘artistev’ me të zeza spikaste kandidatja e primareve, Adriana Kalaja.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore