Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

FOTO/ Makina del nga rruga në Tiranë, përplas një vajzë dhe rrëzon një pemë

FOTO/ Makina del nga rruga në Tiranë, përplas një vajzë

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e së enjtes në Tiranë, në rrugën “Xhanfize Keko”.

Mësohet se një automjet ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga duke u përplasur më pas me një pemë dhe duke plagosur një kalimtare.

"Rreth orës 19:15, në rrugën “Xhanfizo Keko” mjeti me drejtues shtetasin J. B., 19 vjeç, ka aksidentuar një këmbësore ende të paidentifikuar rreth 30 vjeçe, e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Drejtuesi i mjetit po shoqërohet në ambientet e Komisariatit nr.4, për veprime të metejshme hetimore.", njofton policia.

Grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./Gazeta SHQIP

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore