Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Dalin fotot e Preng Gjinit para atentatit në Tiranë

Dalin fotot e Preng Gjinit para atentatit në Tiranë

Preng Gjini, 51-vjeçari që mbeti i plagosur dje pas shpërthimit në kryeqytet, ndodhet në gjendje të stabilizuar në spitalin e Traumës.

Raportohet se ai do t’i nënshtrohet një tjetër operacioni, këtë herë në sy për shkak të dëmtimit që mori si pasojë e shpërthimit.

Në lidhje me ngjarjen policia ka shoqëruar 6 persona si të dyshuar apo në dijeni për atentatin. Personat e shoqëruar janë nga Tirana, Durrësi dhe Rrësheni.

oficerët e Policisë Gjyqësore të sektorit të krimit në Policinë e Tiranës kanë marrë tabulatet telefonike në katër antenat e zonës Vasil Shanto për të analizuar thirrjet hyrëse dhe dalëse.

Preng Gjini ka qenë i vetëm në makinë në momentin e shpërthimit. Mësohet se vajzat binjake dhe gruaja e tij ndodhen në Amerikë.

Dalin fotot e Preng Gjinit para atentatit në Tiranë

Dalin fotot e Preng Gjinit para atentatit në Tiranë

Dalin fotot e Preng Gjinit para atentatit në Tiranë

Dalin fotot e Preng Gjinit para atentatit në Tiranë

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore