Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

"Eja në komisariat"/ Ky është polici që ngacmoi seksualisht 13-vjeçaren në Lezhë (FOTO)

"Eja në komisariat"/ Ky është polici që ngacmoi

Kola Kola, është 62-vjeçari me detyrë oficer policie në Lezhë, i cili u ndalua sot nën akuzën e ngacmimit seksual të një 13-vjeçareje.

SHÇBA bëri të ditur se Kola dyshohet se duke keqpërdorur detyrën dhe duke shfrytëzuar faktin që 13-vjeçarja ka qenë e pashoqëruar nga persona madhorë e ka marrë atë me pretendimin se do ta çonte në Komisariat, por e ka dërguar në një banesë në qytetin e Lezhës, që e kishte në përdorim.

“Aty dyshohet se ka kryer vepra të turpshme, duke tentuar gjithashtu të kryejë marrëdhënie seksuale. Këto veprime janë kundërshtuar nga e mitura, e cila u largua me forcë nga banesa”, njofton SHÇBA.

"Eja në komisariat"/ Ky është polici që ngacmoi

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore