Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

FOTO/ Ky është 70-vjeçari që u gjet i pajetë pranë tregut në Pogradec

FOTO/ Ky është 70-vjeçari që u gjet i pajetë

Është gjetur pa shenja jete mëngjesin e sotëm në Pogradec në afërsi të tregut një shtetas me iniciale L. P., rreth 70 vjeç. Nga hetimet paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se i moshuari Lytfi Pilingji mund të ketë ndërruar jetë nga shkaqe natyrale.

Më datë 04.02.2023, rreth orës 06:30, në lagjen nr. 4, Pogradec, në afërsi të tregut, është gjetur i pajetë shtetasi L. P., rreth 70 vjeç, banues në Korçë. Nga këqyrja paraprake e trupit nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se ky shtetas mund të ketë ndërruar jetë nga shkaqe natyrale. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të vdekjes.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore