Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

FOTO/ Ky është 28-vjeçari shqiptar që tentoi të përdhunonte të renë në Greqi, dëshmia TRONDITËSE e vajzës

FOTO/ Ky është 28-vjeçari shqiptar që tentoi të

Personi që shihni në foto është 28-vjeçari Kledi Sulollari, i cili është arrestuar në Greqi, nën akuzë për  dhunimin dhe tentatvën për përdhunimin e një 20-vjeçareje.

Sulollari tashëm ndodhet në paraburgim, ku do qëndrojë deri në përfundim të hetimeve dhe në caktimin e seancës së gjyqit ndaj tij.

FOTO/ Ky është 28-vjeçari shqiptar që tentoi të

Përveç dëshmisë së të dhunuarës dhe fqinjit që arriti ta shpëtonte atë, ndaj 28-vjeçarit kanë dalë akuza dhe nga një person i dytë i cili dëshmoi se ai për rreth dy orë ka tentuar të hyjë në dhomën e saj të gjumit ndërkohë që masturbohej teksa e shihte atë.

Pikërisht nga kjo ngjarje janë publikuar dhe pamjet e momentit kur shqiptari kryente aktin e turpshëm në publik

“Ai bënte lëvizje të turpshme... Po të hynte, çfarë do të ndodhte? Unë isha brenda katër mureve. i po përpiqej të hynte. Nuk kuptova asgjë, isha në gjumë. Në kohën kur erdhi i dashuri im, atë herë ai e pa atë. U përpoq për dy orë të futej brenda”!” - deklaroi vajza.

Shqiptari i cili ka marrë dhe nofkën 'Dragoi i Pireut', u kap në afërsi të sheshit 25 Mars në Nice, pasi sulmoi dhe tentoi të përdhunonte një të re, e cila po kthehej në shtëpi. Kur ajo rezistoi, 28-vjeçari filloi ta godiste me grusht në fytyrë dhe trup. Një banor dëgjoi thirrjet e vajzës për ndihmë dhe njoftoi policinë. Efektivët në vendngjarje dhe identifikuan autorin rreth një kilometër nga vendi i sulmit, i cili përputhej me përshkrimin e vajzës.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore