Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

FOTO/ Kush është 22-vjeçari që vdiq në aksident në aksin Laç-Patok

FOTO/ Kush është 22-vjeçari që vdiq në aksident

Një 22-vjeçar humbi jetën tragjikisht mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Laç-Patok. Policia njofton se drejtuesi i mjetit tip “Opel”, Redon Zefi, banues në Laç, Kurbin ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga, ku për pasojë ka humbur jetën

Grupi hetimor në vendngjarje po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes. Mësohet se shkak i aksidentit ka qenë shpejtësia e lartë më të cilën lëvizte i riu.

FOTO/ Kush është 22-vjeçari që vdiq në aksident

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore