Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

FOTO/ Kryemadhi sfidon hapur Metën në një kërcim, Presidenti me mendjen tek poezia

FOTO/ Kryemadhi sfidon hapur Metën në një kërcim, Presidenti

Ndërkohë që partitë po mobilizohen për zgjedhjet e pjesshme të 6 marsit, kryetaraj e partisë së dytë opozitare më të madhe në vend LSI,Monika Kryemadhi ka qenë mjaft e heshtur në deklaratat e saj politike.

Nga ana tjetër në ‘Instagramin’ e saj, Kryemadhi ka postar një video të një çifti duke kërcyer dhe sfiduar njëri-tjetrin, ndërsa ka përmendur edhe presidentit (bashkëshorti të saj), Ilir Meta.

Nuk e dimë nëse Kryemadhi është duke sfiduar hapur bashkëshortin në një kërcim, por postimi ka sjellë disa reagime në rrjet.

Sjellim në vëmendje se vetëm dy ditë më parë Ilir Meta tha se mezi pret të heq kostumin e presidentin dhe të kthehet në politikën aktive. Teksa Kryemadhi e fton Metën në një kërcim sfidues, Presidenti shpërndanë në rrjetet sociale foto nga aktiviteti i tij në kohën e lirë, udhëtimet, ecjet në natyrë apo edhe poezinë në borë për Korçën./ Gazeta Shqip

FOTO/ Kryemadhi sfidon hapur Metën në një kërcim, Presidenti

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore