Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

FOTO/ Këta janë vëllezërit që ekzekutuan me 7 plumba taksistin

FOTO/ Këta janë vëllezërit që ekzekutuan me 7 plumba

Policia arrestoi mëngjesin e sotëm dy vëllezërit, Sajmir dhe Arsil Shera, të cilët akuzohen për vrasjen e taksistit 71-vjeçar Abdulla Budlla.

Ngjarja tragjike ndodhi pasditen e të hënës, ku vëllezërit vranë me kallashnikov taksistin, trupi i pajetë i të cilit u gjet pak metra larg mjetit të tij.

Siç policisë, njëri prej vëllezërve, 32-vjeçari Sajmir Shera, ka qenë i dënuar më parë, ndërkohë që iu është sekuestruar edhe mjeti me të cilin kanë kryer krimin.

FOTO/ Këta janë vëllezërit që ekzekutuan me 7 plumba

FOTO/ Këta janë vëllezërit që ekzekutuan me 7 plumba

FOTO/ Këta janë vëllezërit që ekzekutuan me 7 plumba

FOTO/ Këta janë vëllezërit që ekzekutuan me 7 plumba

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore