Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

FOTO/ Ja kush është shefi i Krimeve që iu vendos tritol tek dera e shtëpisë në Shkodër

FOTO/ Ja kush është shefi i Krimeve që iu vendos tritol tek dera

Personi që shihni në foto është Pëllumb Shpati, të cilit i vendosën tritol në banesë në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Ai është me detyrë shef i Seksionit për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Shkodër. Si pasojë e këtij shpërthimi janë shkaktuar dëmtime në banesën e tij si edhe është dëmtuar automjeti i tij.

FOTO/ Ja kush është shefi i Krimeve që iu vendos tritol tek dera

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e autorëve, teksa shkak për vendosje ne lëndës plasësse paraprakisht dyshohet të jetë detyra e Shpatit.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore