Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

FOTO/ Ja kush është i riu shqiptar, vdiq bashkë me 3 shokët në aksidentin fatal në Itali

FOTO/ Ja kush është i riu shqiptar, vdiq bashkë me 3 shokët

Aksidenti tragjik i mori jetën 19-vjeçarit shqiptar Xhuliano Këlliçi dhe 3 shokëve të tij italianë.

Katër të rinj të moshës 18 dhe 19 vjeç, humbën jetën pasi makina tip "Volkswagen Polo", me të cilën po udhëtonin nga Cordignano me Godega, doli nga rruga dhe u përplas me një pemë.

Përplasja ishte aq e fuqishme, saqë të gjithë të rinjtë në mjet ndërruan jetën.

Mësohet se bëhet fjalë për: Daniele De Re (më i riu, lindur më 2004), banues në Cordignano; Xhuliano Kellici (2003 me origjinë shqiptare), nga Cordignano, Daniele Ortolan, nga Orsago (2003) dhe Marco Da Re (2003).

Banorët e zonës ku ndodhi ngjarja kanë njoftuar policinë dhe ambulancën, ndërsa mjeti është bërë copa-copa.

FOTO/ Ja kush është i riu shqiptar, vdiq bashkë me 3 shokët

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore