Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

FOTO/ I shkatërruar totalisht, ky është mjeti që përdorën autorët për ekzekutimin e 50-vjeçarit në Elbasan

FOTO/ I shkatërruar totalisht, ky është mjeti që

50-vjeçari Bujar Çela u ekzekutua mëngjesin e sotëm në Elbasan. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në hyrje të një lokali në orën 5:45.

Ndërkohë, mësohet se është gjetur një makinë e djegur në fshatin Murrash, e cila dyshohet se u përket autorëve.

“Rreth orës 05:45, në fshatin Bradashesh,  Elbasan,  në rrethana ende të paqarta është vrarë me armë zjarri para një  lokali shtetasi B.Ç., rreth 50 vjeç, banues në fshatin Bradashesh, Elbasan.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes, identifikimin e kapjen e autorit/ëve”, njofton Policia.

FOTO/ I shkatërruar totalisht, ky është mjeti që

FOTO/ I shkatërruar totalisht, ky është mjeti që

FOTO/ I shkatërruar totalisht, ky është mjeti që

FOTO/ I shkatërruar totalisht, ky është mjeti që

FOTO/ I shkatërruar totalisht, ky është mjeti që

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore