Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

FOTO/ Gjirokastriti surprizon Ramën me dhuratën simbolike, kryeministri: Do e vendos tek zyra e PS-së

FOTO/ Gjirokastriti surprizon Ramën me dhuratën simbolike,

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama është surprizuar në pazarin e Gjirokastrës. Ai teksa vizitoi biznesin e një gurgdhëndësi, mor një mbishkrim të gdhendur në gur ‘’Voto 12 PS’’.

Ai i premtoi gurgdhëndësit se do e mbante këtë dhuratë në zyrën e PS-së.

Më tej Rama ka siguruar edhe bizneset e tjera në Gjirokastrë se më e keqja ka ikur, dhe tani me hapjen e sezonit turistik do të kenë rritje ekonomike dhe xhiro.

FOTO/ Gjirokastriti surprizon Ramën me dhuratën simbolike,

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore