Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

FOTO/ Çfarë ka ndodhur me Floriana Garon? Berisha “zëvendëson” zëdhënësen, vajza që u shfaq krah tij

FOTO/ Çfarë ka ndodhur me Floriana Garon? Berisha

KUÇOVË - “Foltorja” e radhës e ish-kryeministrit Sali Berisha u zhvendos në Kuçovë, por nuk munguan sërish surprizat.

Pranë  tij nuk është shfaqur drejtoresha e tij e sapozgjedhur e komunikimit, Floriana Garo, por një vajzë tjetër.

Nuk dihet arsyeja e mungesës së Garos në këtë takim. Ndërkohë, dy prej figurave të demokratëve që e shoqërojnë janë Genc Pollo dhe Astrit Velia.

Kujtojmë se PD ka thirrur 2 Kuvende Kombëtare, njëri me datë 11 dhjetor i lajmëruar nga Berisha dhe ai më 18 dhjetor i lajmëruar nga kryetari i PD, Lulzim Basha./Gazeta SHQIP

FOTO/ Çfarë ka ndodhur me Floriana Garon? BerishaFOTO/ Çfarë ka ndodhur me Floriana Garon? BerishaFOTO/ Çfarë ka ndodhur me Floriana Garon? BerishaFOTO/ Çfarë ka ndodhur me Floriana Garon? Berisha

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore