Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

FOTO/ Dyshohet se ndihmoi "Kobrën" të fshihte provat pas vrasjes së Visartit, ky ësht i arrestuari Roland Susuri

FOTO/ Dyshohet se ndihmoi "Kobrën" të fshihte provat pas

Veç Dibran Hoxhës, i arrestuari tjetër nga Policia e Kosovës është Roland Susuri nga Prizreni. Të dy akuzohen se lidhen me vrasjen e Visart Cengut nga Kukësi në lokalin e Dibranit, të njohur si King Kobra. Bëhet e ditur se Susuri ka fshehur provat duke zhdukur pamjet nga kamerat e sigurisë në lokalin “Kobra City”, vendi ku u vra 31-vjeçari Cengu dhe mbeti i plagosur shoku i të ndjerit. Arrestimi i tij është konfirmuar përmes një njoftimi nga Policia e Kosovës.

“Rr. Tahir Sinani, Prizren 03.01.2023 – 04:00. Lidhur me rastin, është arrestuar edhe një i dyshuar mashkull kosovar. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në paraburgim”, thuhet në njoftim.

I dyshuari tjeter per rastin e vrasjes se 31 vjeqarit Visart Cengu eshte Roland Susuri nga fshati Zhur.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore