Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

FOTO/ Aksident i rëndë në aksin Memaliaj-Tepelenë

FOTO/ Aksident i rëndë në aksin Memaliaj-Tepelenë

Një aksident i rëndë është regjistruar në aksin Memaliaj-Tepelenë. Policia bën me dije se aksidenti ka ndodhur rreth orës 11:10, në aksin rrugor Memaliaj-Tepelenë, ku një mjet tip “Benz”, me drejtues 35-vjeçarin me inicialet L.M, është përplasur me një kamion, me drejtues 37-vjeçarin me inicialet Nj.A.

Për pasojë ka mbetur i plagosur rëndë drejtues i “Benz”, i cili është transportuar në spitalin rajonal Gjirokastër.

Në pamjet e siguruara nga Gazeta Shqip shihet “Benz-i” që ka dalë jashtë rruge dhe tërësisht i shkatërruar.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave të aksidentit.

FOTO/ Aksident i rëndë në aksin Memaliaj-Tepelenë

FOTO/ Aksident i rëndë në aksin Memaliaj-Tepelenë

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore