Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Forcohet dollari! Çfarë po ndodh me euron? Këmbimi valutor për ditën e sotme

Forcohet dollari! Çfarë po ndodh me euron? Këmbimi valutor

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 107.7 lekë dhe shitet me 108.9 lekë, duke treguar forcim.

Ndërkohë euro blihet me 116 lekë dhe shitet me 116.8 lekë, duke treguar qëndrueshmëri. Nga ana tjetër, paundi britanik sot blihet me 130 lekë dhe shitet me 131.8 lekë.

Forcohet dollari! Çfarë po ndodh me euron? Këmbimi valutor

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore