Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Felaj nuk i dha fjalën dhe mobilizoi Gardën, Berisha bën veprimin që askush nuk e priste: Jam pa limit këtu...

Felaj nuk i dha fjalën dhe mobilizoi Gardën, Berisha bën veprimin

Pasi nuk i është dhënë fjala ditën e sotme në Kuvend, kreu i Partisë Demokratike Sali Berisha ka bërë një veprim që askush nuk e priste. 

Ai ka hapur një live në adresën e tij zyrtare në 'Facebook' dhe ka folur për të gjithë ndjekësit e tij, duke e transmetuar gjithashtu dhe mediat.

Kujtojmë se situata e sotme u tensionua shumë dhe e gjithë ka ndodhur pasi opozita nuk ka marrë fjalën në Kuvend.

“Fikeni sa të doni mikrofonin, por ja që është mrekullia e Facebook që më lejon mua dhe deputetët që të komunikojmë me qytetarët, zgjedhësit dhe ndërkombëtarët”, tha Berisha.

Pas Berishës e ka marrë fjalën Belind Këlliçi dhe Edmomnd Spaho.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore