Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Çfarë po ndodh? Policia “rrethon” Vlorën, kontrolle në hyrje dhe në dalje të qytetit

Çfarë po ndodh? Policia “rrethon” Vlorën, kontrolle

Mbrëmjen e sotme, policia ka nisur një aksion kontrollesh në qytetin bregdetar të Vlorës si dhe në Fier.

Burime bëjnë me dije, se kontrollet po kryhen në hyrje-dalje me qëllim pikasjen e makinave me xhama të zinj dhe arrestimin e personave që janë të shpallur në kërkim.

Gjithashtu mësohet se po punohet për kapjen e personave që lëvizin me armë dhe lëndë narkotike.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore