Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Çfarë po ndodh? Policia 'blindon' Dibrën, 78 efektivë zbarkojnë në terren...

Çfarë po ndodh? Policia 'blindon' Dibrën, 78

Policia e Dibrës ka nisur një aksion të gjerë për goditjen e kultivimit të kanabisit në zonë.

Mësohet se në këtë aksion janë angazhuar 78 efektivë të policisë, specialistë të kriminalistikës si dhe të grupit “Shqiponja”.

Gjatë kontrolleve të ushtruara nga 11 grupe në zona pyjore, sera, magazina e banesa të braktisura, nuk është konstatuar asnjë rast i kultivimit të kanabisit.

Drejtori Vendor i Policisë ka porositur të gjitha shërbimet  që të ushtrojnë kontrolle të mëtejshme në ambiente të hapura dhe të mbyllura, të dyshuara për kultivim të bimëve narkotike.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore