Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Çfarë po ndodh në Presidencë? Rama takim ‘kokë më kokë’ me Presidentin Begaj

Çfarë po ndodh në Presidencë? Rama takim ‘kokë

Një takim 'kokë më kokë' është duke u zhvilluar ditën e sotme në Presidencë mes kryeministrit Edi Rama dhe Presidentit të Republikës, Bajram Begaj.

Mësohet se takimi do të zhvillohet në ambientet e Presidencës.

Ndërkohë që deri më tani ende nuk dihet se çfarë do të diskutojnë Rama dhe Begaj.

Kujtojmë se takimet mes palëve kanë qenë të rralla.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore