Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Çfarë po ndodh në Kuvend? I rrethuar nga Garda e Republikës, Berisha del live në Facebook dhe i bën akuzën e rëndë Ballës

Çfarë po ndodh në Kuvend? I rrethuar nga Garda e

Teksa ka kërkuar për herë të dytë të marrë fjalën në Kuvend dhe nuk i është dhënë nga drejtuesja e seancës, Lindita Nikolla, kreu i PD, Sali Berisha ka hyrë live në “Facebook”.

I rrethuar nga Garda e Republikës dhe me gjysmë parlamenti bosh, Berisha ka nisur të flas nga foltorja e Kuvendit ku iu është drejtuar ndjekësve të tij.

Në fjalën e tij Berisha akuzoi Ballën për porositjen e vrasjes së avokatit të Çapjas, Ravik Gurra.

“Je i akuzuar për vrasje ke prositur vrasjen e Ravik Gurrës. Shko në prokurori. Hera e dytë që akuzohesh se porosit vrasje. Me asgjë nuk mund të lahesh për porositjen e vrasjes”-tha Berisha.

 

 

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore