Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Çfarë ndodhi me Mercedes-in luksoz të Merkel? Truproja heq të "zitë e ullirit" për të hapur derën (VIDEO)

Çfarë ndodhi me Mercedes-in luksoz të Merkel? Truproja heq

Ardhja e kancelares Angela Merkel në Tiranë u shoqërua me disa momente pikante. 

Menjëherë pasi mbërriti në Rinas, kancelarja gjermane u nis për në pallatin e Brigadave, ku pritej nga kreu i qeverisë shqiptare, Edi Rama. 

Sapo Mercedesi i saj ndaloi para këmbëve të kryeministrit, i pari që doli ishte truproja i kancelares. 

Ai u bë gati t'i hapte derën e makinës por diçka nuk shkonte, kishte ngecur dhe u hap vetëm pas disa sekondash.

Ky ishte momenti i parë i sikletshëm, para se Merkel të dilte dhe Rama t'i zgjaste dorën, por ajo i dha grushtin. 

Momenti në minutën 00:37

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore