Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Çfarë gjeti policia në shtëpinë e Ervis Martinajt? Dhjetëra dokumente...

Çfarë gjeti policia në shtëpinë e Ervis Martinajt?

Me urdhër të SPAK Policia ka kryer kontrolle në shtëpinë e Ervis Martinaj në Surrel.

Mësohet se gjatë momentit të kontrollin në banesë nuk ka qenë i pranishëm asnjë familjar i Martinajt, por gjithashtu policia nuk ka gjetur asgjë të paligjshme, ndërsa ka sekuestruar vetëm disa dokumente. Pritet që në orët në vijim të vlerësohet nëse dokumentet do t’i vlejnë hetimit për të shumëkërkuarin e drejtësisë.

Kontrolli i sotëm dhe ai i Fushë Kuqes është kryer në kudër të hetimit për Plumbi i Artë. nëse Prokuroria e Posaçme arrin ta gjejë e ta dërgojë para drejtësisë ndikon automatikisht edhe në hetimin e Prokurorisë së Kurbinit, e cila po heton për rrëmbim dhe zhdukje të Martinaj. Fati i tij mbetet ende mister.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore