Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Çfarë do ndodhë me pasuritë e Ervis Martinajt? Gjykata shqyrton sot ankimimin e familjes së të shumëkërkuarit

Çfarë do ndodhë me pasuritë e Ervis Martinajt? Gjykata

Apeli i Posaçëm do të shqyrtojë ditën e sotme ankimin e familjarëve të Ervis Martinajt, mbi sekuestrimin e 34 pasurive të luajtshme dhe të paluajtshme, ndër to, apartamente, toka, aksione kompanish e automjete.

Seanca do të zhvillohet në orën 12:00, ndërsa Prokuroria e Posaçme, në bazë të ligjit Antimafia, i ka sekuestruar pasuritë në fjalë, me argumentin se janë krijuar nga aktivitetet kriminale.

Ervis Martinaj prej disa muajsh tashëm rezulton i zhdukur dhe nuk dihet nëse është i gjallë apo është vrarë, teksa me ngjarjen e rëndë të ndodhur në “Don Bosko” në Tiranë, u ngritën dyshime se mund të ishte ai që kishte urdhëruar atentatin ndaj Fatjon Muratit.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore