Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Familja shkodrane gëzohet me trenjakë, pas disa ditësh në terapi intensive vogëlushët nisen për në shtëpi

Familja shkodrane gëzohet me trenjakë, pas disa ditësh në

Një familje nga Shkodra është gëzuar me trenjakë. Lajmin e bën të ditur ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu në një postim në mediat sociale. Trinjakët Uneis, Siar dhe Aert, kanë dalë sot nga spitali pas disa javësh të vështira në terapi intensive te “Koço Kliozheni”.

OGERTA MANASTIRLIU NË FACEBOOK

Trenjakët Uneis, Siar dhe Aert ??? që kanë gëzuar familjen Tahiri nga Shkodra, sapo kanë dalë nga spitali, pas disa javësh të vështira në terapinë intensive në SUOGJ Koco Gliozheni, ku stafi mjekësor ka bërë një punë fantastike ??

#JetëTëGjatë” 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore