Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Krimet në vend/ RENEA e armatosur zbarkon në qytetet problematike, dhjetëra të shoqëruar

Krimet në vend/ RENEA e armatosur zbarkon në qytetet problematike,

RENEA është duke ushtruar kontrolle të befasishme në qytetet problematike të vendit, të tilla si Elbasani, Lushnja, Fieri, Vlora dhe Durrësi.

Aksioni është bërë për të kapur personat e shpallur në kërkim, për të kapjen e atyre që janë në kërkim, të atyre që qarkullojnë me armë zjarri apo lëndë narkotike.

Jo vetëm kaq, por po kërkohet edhe për kapjen e personave që dyshohet se janë përfshirë në ngjarjet kriminale të kohëve të fundit.

Bëhet me dije se deri tani janë shoqëruar dhjetëra persona, kryesisht shtetas me precedent kriminal, si dhe një person më armë zjarri në Vlorë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore