Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Erion Braçe: Unë nuk kam vilë në Palasë tek Samir Mane!

Erion Braçe: Unë nuk kam vilë në Palasë tek Samir

Me një postim të gjatë në rrjetet sociale, Erion Braçe e distancoi veten nga ‘oligarkët’. “Unë nuk kam vilë te Samiri në Hamallë, apo te Samiri në Palasë”, shkruan ai.

Braçe deklaron se të ngresh akuza me “oligarkë” kërkon moral që nënkupton se Lulzim Basha s’e ka.

“Çdo gjë do moral! Të flesh tek ta dhe të bësh lojë luftash me ta, nuk e ha kërkush”, shkruan Braçe.

Deputeti socialist më pas i rikthehet propozimit të tij për të rishikuar taksat dhe rregullat fiskale.

“Koha për të rikthyer rregullin fiskal, rritur të ardhurat, zgjeruar bazën e tatimpaguesve, hequr favoret, përjashtimet që kanë bërë të pasur disa sektorë, disa tregtarë, por jo buxhetin e shtetit”, thotë Braçe.

Ish-zëvendëskryeministri poston më tej fjalën e mbajtur në Kuvend gjatë seancës së plenare të kësaj të enjte.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore