Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

EMRI/ Zjarri në Drejtorinë Arsimore Fier, arrestohet i riu, spërkati me benzinë ndërtesën pas...

EMRI/ Zjarri në Drejtorinë Arsimore Fier, arrestohet i riu,

Ka rënë në prangat e policisë autori i dyshuar i ngjarjes që u regjistrua sot në Fier, ku iu vu zjarri Drejtorisë Arsimore.

Me një njoftim për mediat, Policia bën me dije se në pranga ka rënë 33-vjeçari Indrit Alushaj, banues në Fier.

I riu spërkati me benzinë katin e dytë të ndërtesës dhe më pas i vuri zjarrin për motive të dobëta.

Dyshohet se ai ka kërkuar disa herë që të punësohej si mësues, por pasi kjo nuk u realizua, ai është hakmarrë duke i vënë flakën Drejtorisë Arsimore.

Njoftimi:

Fier

Zbardhet ngjarja e ndodhur sot në Drejtorinë Arsimore Fier.

Kapet në kohë rekord autori i cili i vuri zjarrin në katin e dytë të DAR Fier.

Menjëherë pas marrjes së njoftimit, shërbimet e Komisariatit të Policisë Fier, falë punës së mirëorganizuar dhe veprimeve të shpejta profesionale, bënë të mundur zbardhjen e ngjarjes, identifikimin dhe kapjen në kohë rekord të autorit të kësaj ngjarje, i cili për motive të dobëta, i ka vënë zjarrin katit të dytë të DAR Fier duke e spërkatur fillimisht me lëndë djegëse (benzinë).

Eshtë shoqëruar në Komisariatin e Policisë Fier autori, shtetasi I. A., 33 vjeç, banues në Fier, dhe po kryhen veprimet procedurale.Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore