Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

EMRI/ Vendosi eksplozivin në shtëpinë e Armando Dukës, identifikohet autori

EMRI/ Vendosi eksplozivin në shtëpinë e Armando Dukës,

Është identifikuar nga autortietet policore autori, i cili një natë më parë ka vendosur sasinë e eksplozivit në banesën e Armando Dukës.

Bëhet me dije për burime për Top News se autori është Arlen Hasanaj, banor i lagjes 4 të Durrësit.

Deri më tani konfirmohet se Hasanaj është person pa precedent penal.
Sipas informacioneve të siguruara po nga Top News theksohet se Hasanaj është një sipërmarrës në qytetin bregdetar, teksa ende nuk dihen marrëdhëniet dhe konfliktet e tij me Dukën./ Gazeta Shqip

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore