Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

EMRI/ U gjet nga kalimtarët brenda në kanal, identifikohet 65-vjeçari i vdekur në Shkodër

EMRI/ U gjet nga kalimtarët brenda në kanal, identifikohet

Detaje të reja janë zbarhdur nga ngjarja e rëndë e ndodhur ditën e sotme në Shkodër.

Është idnetifikuar personi, i cili u gjet i pajetë nga kalimtarët, në rrugën e fshatit Vukatanë. Mësohet se viktima është 65-vjeçari Luigj Marku, i cili ka ndërruar jetë pasi ka rënë në një kanal uji. Marku ishte nisur për të shitur disa produkte bujqësore në Shkodër por papritur teksa udhëtonte me biçikletë ka rënë në kanalin e ujit në anë të rrugës duke ndërruar jetë.

Në vendngjarje mbërritën menjëherë forcat e policisë, ambulanca dhe zjarrfikësja për të nxjerrë trupin e pajetë dhe për ta transportuar drejt morgut të spitalit rajonal të Shkodrës. Policia po bën hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore