Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

EMRI/ Një tjetër deputet “tradhton” Alibeajn! Ja kush iu bashkua sot Grupit të Berishës

EMRI/ Një tjetër deputet “tradhton” Alibeajn! Ja kush iu

Mbledhjes së Grupit të demokratëve e thirrur nga Sali Berisha i është bashkuar një tjetër deputet, i cili ishte pjesë e përkrahësve të Lulzim Bashës dhe Enkelejd Alibeajt.

Behet fjalë për deputetin Kastriot Piroli, i cili për herë të parë është shfaqur në mbledhjen e selisë blu.

Deputeti i Kurbinit është ulur gjatë mbledhjes së sotme në krah të Xhelal Mziut, ndërkohë që edhe në mbledhjet e shkuara deputetë të tjerë janë larguar nga grupi i Alibeajt.

EMRI/ Një tjetër deputet “tradhton” Alibeajn! Ja kush iu

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore