Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

EMRI/ Ky është 33-vjeçari që u përplas për vdekje nga makina në autostradën e Elbasanit

EMRI/ Ky është 33-vjeçari që u përplas për

Mevlan Shehu është këmbësori që vdiq pasditen e sotme në autostradën Tiranë-Elbasan.

33-vjeçari u përplas nga mjeti që drejtohej nga shtetasi Berat Beciri.

Si pasojë e përplasjes, 33-vjeçari ka ndërruar jetë në vend. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:30, në Mullet.

Grupi hetimor po punon për saktësimin e gjeneraliteteve dhe sqarimin e rrethanave të aksidentit.

“Më datë 03.12.2022, rreth orës 17:30, në Mullet, në rrugën Tiranë-Elbasan, mjeti me drejtues shtetasin B. B., ka aksidentuar një shtetas ende të paidentifikuar, i cili si pasojë e aksidentit ka ndërruar jetë në vendngjarje. Grupi hetimor po punon për saktësimin e gjeneraliteteve dhe sqarimin e rrethanave të aksidentit.“, njofton policia.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore