Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

EMRI/ Kush është trafikanti i arrestua nga SPAK, i lidhur me bosin e krimit që ndodhet në Dubai

EMRI/ Kush është trafikanti i arrestua nga SPAK, i lidhur me bosin e

10 persona ranë në prangat e policisë, pas një operacioni të zhvilluar nga SPAK, DEA amerikane dhe autoritetet malazeze që çoi në zbulimin e një laboratori kokaine.

Një prej të arrestuarve ishte dhe Bledar Matoshi, i cili njihet për lidhjet e tij me një prej personazheve më të njohur të botës së krimit që aktualisht qëndron në Dubai dhe është i skeduar edhe më herët për trafik kokaine.

Matoshi u ndalua në rrugën e Arbrit bashkë me disa miqtë e tij, ndërresa në mjetin e tyre u gjetën armë. Dyshohet se Matoshi dhe shokët e tij do të merrnin ngarkesën nga Fieri, për ta përpunuar më pas drogën.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore