Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

EMRI/ Kërkohej prej ditësh nga familja, gjendet i mbytur në lumin e Bunës 60-vjeçari

EMRI/ Kërkohej prej ditësh nga familja, gjendet i mbytur në lumin

Një 60-vjeçar është gjetur i mbytur në lumin Buna, në dalje të qytetit të Shkodrës.

Ndoc Nika ka qenë prej disa ditësh i shpallur në kërkim nga familjarët nga policia, ndërsa trupi i pajetë është gjetur ditën e sotme.

Ende nuk dihen arsyet e kësaj ngjarje, nëse viktima është hedhur në ujë për t’i dhënë fund jetës apo vdekjen ia kanë shkaktuar të tjerët.

Policia dhe ekspertiza kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarjeje.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore