Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

EMRI/ Jetonin në një shtëpi, kush është pedofili që ngacmoi seksualisht 15-vjeçarin në Pogradec

EMRI/ Jetonin në një shtëpi, kush është pedofili

Bledi Sinanllari është personi, i cili dyshohet se ka kryer veprime të turpshme me një 15-vjeçar në Pogradec.

Mësohet se i mituri rezulton të jetë djali i bashkëjetueses se tij, ndërsa ngacmimi ka ndodhur ne gusht të vitit të kaluar por denoncimi ne polici është bërë disa ditë me parë. Pas denoncimit të të miturit, policia e Pogradecit e ka shpallur në kërkim autorin, i cili u arrestua dje.

I mituri dhe autori i përkasin komunitetit egjiptian. Mësohet se Sinanllari është dënuar më herët për dhunë në familje.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore