Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Zbulohet EMRI/ Kush është biznesmeni shqiptar që u ekzekutua me plumb në kokë në Gjermani, ishte pronar i...

Zbulohet EMRI/ Kush është biznesmeni shqiptar që u ekzekutua me

32-vjeçari Mario Muka është shqiptari, i cili humbi jetën mbrëmjen e të hënës në Gjermani, pasi u ekzekutua në një atentat.

Mësohet se Muka kishte emigruar drejt Gjermanisë katër vite më parë, në 2018-ën, ndërsa në vendin tonë ishte pronari i pike karburanti në Shijak.

Nuk dihet ende shkaku i vrasjes, teksa nga mediat vendase raportohet që autorët i bënë pritë dhe më pas e qëlluan me 4 plumba, dy prej të cilëve e kapën në kokë, duke i marrë jetën direkt.

Ngjarja e rëndë është shënuar rreth orës 19:50 minuta të së hënës, kur 32-vjeçari shqiptar ka qenë duke u kthyer në banesë, me një biçikletë, në momentin kur është sulmuar nga dy persona.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore