Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

EMRI/ Fundoset jahti luksoz në Drimadhes, si ndodhi ngjarja dhe kush ishte pronari

EMRI/ Fundoset jahti luksoz në Drimadhes, si ndodhi ngjarja dhe kush ishte

Një jaht 17 metra i gjatë është fundosur në det ne zonën e Drimadhes.

Jahti në pronësi të Festim Mark Prendi ka qenë i ankoruar (në spirancë) rreth 130 metra larg bregut të detit.

Sipas policisë kufitare jahti nuk ka pasur njerëz brenda, por dyshohet se i janë hapur tapat në pjesën e fundit të mjetit.

Si pasojë jahti është mbytur në thellësitë e ujërave të Drimadhes.

Policia kufitare po merr në pyetje pronarin e mjetit lundrues.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore